قرار دادن لوگو روی عکس به صورت آنلاین

قرار دادن لوگو روی عکس به صورت آنلاین

خیلی از ما ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به استفاده از لوگوی خود پیدا کنیم، اما برنامه های مربوطه را روی تلفن همراه یا رایانه خود نصب نداشته باشیم. امروزه بازار عکاسی بیش از حد اشباع شده است. در حالی که شرکت ها و افراد در سراسر جهان به طور منظم به محتوای عکس و فیلم نیاز دارند، عرضه همچنان فراتر از تقاضا است. چگونه تجارت خود را متمایز می کنید؟ برندسازی آثار هنری شما یکی از راه های ایستادگی در برابر این رقابت است. در این مقاله ما در مورد چگونگی قراردادن لوگو روی عکس خود صحبت خواهیم کرد. لوگو شما مانند امضای شخصی شماست. این می تواند به شما در تقویت شناخت برند شما، ارتقاء خدمات خود و محافظت از کار خود در برابر رقبا کمک کند. امروزه با گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی کاربران زیادی تصاویر خود را در پیج ها و کانال ها با دیگران به اشتراک می گذارند. اما مشکل زمانی آغاز می شود که بازدید کنندگان، تصاویر یک عکاس و یا نقاشی های یک هنرمند را از پیج او برداشته و بدون ذکر منبع از آن استفاده کنند. اگر شما هم قصد دارید تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید می توانید با گذاشتن واترمارک روی عکس از هر گونه سو استفاده از آن ها جلوگیری کنید. برای این کار کافی است یک لوگو برای خود طراحی کرده و یا تنها نام خود را روی تصاویر درج نمایید. در ادامه سه سایت برتر را برای این کار خدمت شما معرفی خواهم کرد.

 

قرار دادن لوگو روی عکس به صورت آنلاین

آموزش قرار دادن لوگو روی تصاویر بصورت آنلاین

اینترنت خدمات بی شماری خیره کننده را ارائه می دهد که به شما کمک می کند یکی از این خدمات مفید وبسایت واترمارک آنلاین است تا شما در یک دقیقه لوگو را به عکس های خود اضافه کنید. ما در این مقاله بهترین وبسایت های واترمارکت لوگو را به شما معرفی خواهیم نمود. امیدواریم که این امر باعث صرفه جویی در وقت شما شود. بیایید شروع کنیم!

 

Watermark.ws برای گذاشتن لوگو روی عکس

Watermark.ws شایسته این است که اولین وبسایت در لیست ما باشد. با طراحی کاربردی و کاملا کاربر پسند، این سرویس آنلاین بیش از 1 میلیون کاربر دارد که بسیار چشمگیر است. نسخه رایگان این امکان را به شما می دهد که یک آرم به 5 عکس یا فیلم اضافه کنید و از ابزارهای اصلی ویرایش (فیلترها ، ابزار زراعی و غیره) استفاده کنید. بعلاوه ، می توانید هر کلمه ای را به عکس خود اضافه کنید ، زیرا این سیستم عامل از الفبای سیریلیک پشتیبانی می کند. به سادگی عکس و آرم خود را از رایانه یا یک ابر بارگذاری کنید و سپس تصویر علامت گذاری شده را بارگیری کنید.

 

watermarkphotos.net برای گذاشتن لوگو روی عکس

Watermarkpaper یکی دیگر از وبسایت های واتر مارکت آنلاین برای استفاده عکس ها با چند کلیک است. در اینجا خبرهای خوبتری وجود دارد: کاملاً رایگان! به جای یک آرم، می توانید متن یا امضا را به عکس خود اضافه کنید. این سرویس از ابزارهای ویرایش اساسی برخوردار است.

 

watermarkly.com برای گذاشتن لوگو روی عکس

Watermarkly روشی ساده ، سریع و رایگان است که می توانید یک لوگو به عکس خود اضافه کنید. برای انجام این کار، باید عکسی از رایانه، Google Drive یا Dropbox خود وارد کنید و لوگو خود را روی آن بکشید. می توانید لوگو را برش داده و سطح شفافیت را تنضیم کنید. اگر تصمیم به افزودن متنی گرفتید، می توانید رنگ و قلم آن را ویرایش کنید. بهترین ویژگی در مورد این سرویس این است که می تواند چندین عکس را دسته بندی کند. این ویژگی میتواند خیلی در زمان شما صرفه جویی کند. این سایت همچنین به شما قابلیت کامپرس کردن یا همان کم کردن حجم تصویر، تغییر سایز و تغییر رنگ لوگو را می دهد و هیچ چیز اضافه ای برای تبلیغ به عکس شما اضافه نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید