منطقه 51 – Area 51

منطقه 51 – Area 51

منطقه ی 51 که به زبان انگلیسی و اصلی با نام Area 51 یا گروم لیک Groom Lake شناخته می شود یک منطقه ی فوق سری در شهر لاس وگاس در ایالت نوادا می باشد.

 

منطقه 51 – Area 51

گفته می شود که منطقه ی 51 هدفش قرار گرفتن پایگاه نظامی آزمایش سامانه های نوین و جدید پروازی و جنگ افزارهای فوق سری آمریکاست.

حکومت فدرال ایالات متحده آن را بخشی از پایگاه نیروی هوایی ادواردز معرفی می‌کند. اما گردانندگان و نوع کار این پایگاه کاملا فوق سری می باشد و تا به امروز نامعلوم می باشد حتی کارکنان این پایگاه، زندگی غیر عادی و عمومی دارند و با دنیای خارج تماسی ندارند.

ورود یا نزدیک شدن به این پایگاه ممنوعه، چه زمینی و چه از مرز هوایی، کاملا غیرمجاز است. این محرمانگی در مورد این پایگاه اعمال می‌شود که باعث شده تا شایعات و تئوری های توطئه زیادی در مورد آن به وجود بیاید.

در گزارشی در دهه ی ۱۹۵۰ میلادی و دهه ی ۱۹۶۰ میلادی، وجود بشقاب پرنده ها از سوی مردم منتشر شده است.

مخفی کاری ها آمریکا باعث شده شایعات زیادی در مورد آدم فضایی ها و سفینه های فضایی و … در این پایگاه به وجود آمده است که حتی به تازگی ویدیویی تحت عنوان Pentagon UFO ارائه شده است که در ارتباط با آن می توانید در ویکی پدیا بخوانید.

فیلم Pentagon UFO

اگر فیلم بالا لود نشد حتما آنرا در یوتیوب ببینید.

عظمت خدا خیلی عجیبه آدم میترسه از همه چیز…

دیگه آدم فضایی ها دور از ذهن هستن

در سال 1947 میلادی هم بقایای سفینه ی موجودات فضایی در شهر رازول، نیومکزیکو دیده شده که بعدا گفته شده یک بالون بوده که هنوز هم شایعه ها با این وجود رد نشده.

این منطقه را روی نقشه ی گوگل ببنید:

اگر نقشه برای شما لود نشد این منطقه به شکل زیر روی نقشه ی گوگل قابل مشاهده است.

نقشه گوگل از منطقه ی 51
نقشه گوگل از منطقه ی 51
نقشه ی هوایی منطقه 51
نقشه ی هوایی منطقه 51

عکس های این منطقه که روی گوگل مپ بود:

به نظر شما هم تمام این ها یعنی آدم فضایی وجود داره و قراره چندین سال بعد بفهمیم 🙂

یک سری اسناد تازه منتشر شده را در این لینک از ufoها ببینید؛ ضمنا در سال 1355 نیز یکی از همین موارد در آسمان شهر تهران مشاهده شده که در این لینک می توانید اطلاعات بیشتری در ارتباط با آن کسب کنید.

نمیدونم والا…!!

دیدگاهتان را بنویسید