سرویس Netflix به 200 میلیون مشترک رسید

سرویس Netflix به 200 میلیون مشترک رسید

سرویس Netflix بالاخره از مرز 200 میلیون مشترک بالاتر رفت؛ این شرکت با نزدیک شدن به پایان سال 2020 میلادی اعلام کرده است که 8.52 میلیون مشترک Q4 به این سرویس اضافه شده است و این باعث می شود این تعداد به مشترکان قبلی این سرویس اضافه شوند و سال 2020 با 37.7 میلیون مشترک به پایان برسد.

سرویس Netflix با بیش از 203.6 میلیون مشترک بزرگترین سرویس ویدیوی دنیاست.

 

سرویس Netflix به 200 میلیون مشترک رسید

این شرکت در نیمه اول سال 2020 میلادی رشد چشمگیری در تعداد مشترکان خود داشته است. در سه ماه اول سال 2020 میلادی، نتفلیکس بیشترین تعداد ثبت نام مشترک در این مدت زمان را داشته است که با همه گیری ویروس COVID-19 و بالا رفتن زمان ماندن افراد در خانه و فاصله گذاری اجتماعی، این رشد اصلا عجیب نیست.

 

پیشنهاد نویسنده : قیمت اشتراک های نتفلیکس افزایش می یابد.

 

مایکل ناتانسون از شرکت تحقیقاتی MoffettNathanson گفت که COVID-19 برای شرکت Netflix مفید بوده است. وی ادامه داد: “در حالی که همه گیری ویروس کرونا کاملا به نفع Netflix بود، این شرکت بیش از یک دهه است که برای اولین جریان جهانی آماده می شود.”

علاوه بر این ، سرویس Netflix طی 12 ماه گذشته هجوم محتوای زیادی به سرویس خود اضافه کرده است.

البته Netflix قیمت اشتراک خود را در ماه اکتبر سال 2020 افزایش داده است که این موضوع به علت استاندارهای جهانی و برنامه های حق بیمه بوده است.

دیزنی با سرویس پخش شخصی خود، با نام دیزنی پلاس یا Disney+ وارد بازار شد. و حالا سرویس دیزنی پلاس، حدود 86 میلیون مشترک دارد. واین  در حالی است که این سرویس با نمایش ها و فیلم هایی که قبلاً اکران شده بودند آغاز به کار کرد، ولی از زمان شروع کار این سرویس تا به حال تعداد زیادی محتوای جدید به آن اضافه کرده است.

حتی مدیرعامل نتفلیکس، رید هستینگز گفت که آنچه دیزنی انجام داده است “بسیار چشمگیر” است.

علاوه بر دیزنی پلاس، شرکت های دیگر با خدمات خود وارد این بازار شدند. سرویس HBO Max با محتوای جدید خود و فیلم های گذشته ی کمپانی HBO ، از جمله اولین نمایش Wonder Woman 1984 در روز کریسمس، شروع به کار کرد.

سرویس های دیگری نیز مانند:

نیز در این صنعت در حال فعالیت هستند.

 

منبع : gritdaily

1 Comment

Add Yours →

دیدگاهتان را بنویسید