چرا به بازسازی ساختمان و خانه احتیاج داریم؟

 به بازسازی ساختمان قدیمی تان فکر می کنید؟ از این جا شروع کنید! چرا به بازسازی ساختمان و خانه احتیاج داریم؟

در دنیای امروز و همچنین در دنیای معماری، ساختمان ها، منازل و بناهای مختلف دارای اهمیت فراوانی برای ما هستند. هر یک از ساختمان ها کارکرد های متفاوتی دارند که در ساخت آن ها تاثیر به سزایی می گذارد. به عنوان مثال استفاده از ساختمانی که در ابتدا به منظور کار های اداری ساخته شده است، به جای ساختمان آموزشی، می تواند از بازدهی آن کم کند. چرا که فضایی که ما برای کاری به خصوص در آن قدم می گذاریم در روند کاری و رضایت ما موثر است.

 

چرا به بازسازی ساختمان و خانه احتیاج داریم؟

به جای ساخت و ساز، بازسازی کنید!

با این حال، ساخت یک ساختمان با کارکرد جدید می تواند کاری زمان بر و همین طور هزینه بر باشد که انجام آن سخت است. معماران و سازندگان ساختمان در طی سال ها دریافته اند که می توان ساختمانی با کارکرد خاص را از طریق بازسازی به ساختمان مد نظر خود تبدیل کرد. بازسازی منازل و ساختمان ها، می تواند برای تغییر کارکرد آن ساختمان، بهبود کارکرد آن و یا حتی نوسازی آن باشد. مجموعه ی دکوطرح در این بخش قصد دارد زیر بخش های مختلف بازسازی منزل را عنوان کرده و شما را با هر یک آشنا سازد. با ما همراه باشید.

 

بازسازی خانه و ساختمان از اینجا آغاز می شود …

شما ممکن است قصد فروش خانه ی خود را داشته باشید. شاید هم بخواهید خانه ی قدیمی خود را بازسازی کرده و در فضایی متفاوت و بهتر زندگی کنید. در هر صورت خرید خانه ی جدید با این هزینه های کنونی باید آخرین چیزی باشد که شما به آن فکر می کنید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

بازسازی منزل به آن معناست که شما بسیاری از موارد برای تغییر منزل خود را در نظر خواهید داشت. از جمله اینکه چگونه می توانید یک پیمانکار خوب پیدا کنید، چگونه می توانید هزینه ها را کاهش دهید و مهم تر از همه این که چگونه ایده های ذهن خلاق خود را به واقعیت تبدیل کنید.

دلیل منحصر به فرد بودن شرکت دکوطرح، داشتن مشاوره و بازدید رایگان از منزل و ساختمان شماست. شما برای ارتباط با گروه دکوطرح می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ و ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱ تماس بگیرید تا از راهنمایی های متخصصان این گروه استفاده کنید.

 

توصیه های ویژه قبل از بازسازی منزل

قبل از اقدام به بازسازی ساختمان و بازسازی خانه این چند نکته را در نظر بگیرید.

 1. تصمیم بگیرید که خودتان این کار را انجام دهید یا افراد حرفه ای را استخدام کنید

  سه حالت وجود دارد؛ یا کار را خودتان به تنهایی با تصمیم و تجربه ی خودتان انجام می دهید، یا آن را به شخصی کاردان می سپارید و یا ترکیبی از این دو را به کار می برید. از آنجا که این یک بازسازی کل خانه است ، احتمالاً همه کار ها را خودتان انجام نخواهید داد. حتی مصمم ترین صاحب خانه نیز مجبور است برای پروژه هایی مانند لوله کشی و برق از یک متخصص استفاده کند.
  افراد حرفه ای از پیمانکاران گران قیمت گرفته تا پیمانکاران فرعی و افراد متشخصی که از طریق تبلیغات پیدا می کنید همگی مواردی هستند که در بازسازی منزل شما تاثیر می گذارند. از آن جا که همه پروژه های بازسازی منزل به طور یکسان ایجاد نشده اند ، شما می خواهید به صورت موردی در نظر بگیرید که آیا خودتان قادر به انجام پروژه بازسازی خانه هستید یا اینکه می خواهید متخصصانی استخدام کنید.
  خوب است بدانید که یکی از راه های کاهش هزینه در بازسازی های پیمانکار این است که برخی از پروژه ها را خودتان انجام دهید. پیمانکاران استفاده از زیر مجموعه ها و افراد به غیر از افراد خودشان را دوست ندارند. اما اگر آن “فرد دیگر” شما باشید و قطعه شما در روند بازسازی او تاثیری نگذارد ، او باید مطیع باشد.

 2. برنامه ای برای تأمین اعتبار پروژه خود تنظیم کنید

  پروژه بازسازی منزل شما بیش از آن چه برایتان مهم است هزینه خواهد داشت. بنابراین بهترین کار این است که با طیف وسیعی از گزینه های بودجه روبرو شوید.

 3. ارزش فروش مجدد را در نظر بگیرید

  امروزه اکثر صاحبان خانه های آمریکایی حداقل یک بار خانه خود را می فروشند. روز هایی که صاحبان خانه ۳۰ درصد از رهن خود را تا پایان پرداخت می کردند گذشته است. شما نه تنها خانه خود را برای خود ، بلکه برای خریداران آینده نیز بازسازی می کنید.

 4. با مدیریت پیمانکاران و خدمه کار راحت باشید

  علی رغم تصمیم کاملاً محکم خود در انجام همه کارها ، به ناچار خواهید دید که شخصی را برای کمک استخدام می کنید. شما باید بدانید که چگونه خدمه کار را مدیریت کنید.

 

شما می توانید برای مشاوره و بازدید رایگان از منزل خود با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ و ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱  تماس بگیرید تا از راهنمایی های متخصصان این گروه بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید