مشکل اتصال همزمان redmi airdots

مشکل اتصال همزمان redmi airdots

یکی از هدفون های بی سیم که این روزها بین کاربران زیادی محبوب شده است هدفون بی سیم redmi airdots می باشد که در دو مدل لمسی و دکمه ای قابل خرید است.

خرید محصول redmi airdots :

مشکل اتصال همزمان redmi airdots

اگر خریدار دیوایس redmi airdots باشید ممکن است این مشکل را برای بار اول حتما مشاهده کنید.

زمانی که هدفون redmi airdots را خرید می کنید در ابتدا آنرا شارژ می کنید و بعد از اینکه آن را روشن می کنید وارد تنظیمات بلوتوث موبایل، لپ تاپ و … می شوید و دو دستگاه بلوتوثی را مشاهده می کنید به صورتی که هدفون سمت چپ و راست جداگانه هستند؛

اگر به هر کدام از این دستگاه ها با بلوتوث وصل شوید تنها از یکی از آنها صدای خروجی را خواهید شنید که برای رفع این مشکل مراحل زیر را دنبال کنید:

  • بعد از خرید دستگاه redmi airdots آنرا به طور کامل شارژ کنید. (نکته اینکه اگر قبلا به دو دستگاه به صورت جداگانه متصل شده اید حتما به تنظیمات بلوتوث موبایل، لپ تاپ و … خود بروید و از انجا دستگاه ها را Delete یا Forget کنید.)
  • دستگاه ها را از باکس آنها خارج کنید و روی کلیدهایی که یا به صورت فیزیکی یا لمسی رو هدفون ها تعبیه شده است 5 ثانیه دست خود را نگه دارید؛ اگر اینکار را به طور همزمان روی دو دستگاه انجام دهید جفت هدفون چراغ قرمزی را روشن خواهند کرد.
  • بعد از اینکه دستگاه ها روشن شد دست خود را از روی کلید انها بردارید و مجددا به صورت همزمان روی هر یک از هدفون به صورت همزمان حدود 20 ثانیه نگه دارید در اینجا اگر روشی که گفته شده است را درست پیش بروید چراغ های چشمک زن روی هدفون ها به رنگ سفید در خواهند آمد؛ وقتی چراغ های روی هدفون سفید شدند دست خود را از روی انها بردارید و حالا میبینید که هدفون سمت راست هنوز چشمک می زند.
  • حالا وارد تنظیمات بلوتوث موبایل، لپ تاپ و … خود شوید و می بینید که تنها بلوتوث هدفون سمت راست روشن می باشد و با اتصال به آن در واقع بلوتوث هدفون سمت چپ با هدفون سمت راست متصل می باشد و به صورت همزمان می توانید از دو هدفون استفاده کنید.

 

خب به همین سادگی مشکل بالا حل شد؛ البته من متوجه نشدم این موضوع مشکل یا باگ می باشد اما در هر حالت با روش بالا قابل حل می شود و به سادگی می توانید از آن گذر کنید.

هدفون redmi aidots به علت نوع طراحی خود باعث می شود صدای اطراف شما کمتر شنیده شود و برای زمانی که مشغول برنامه نویسی هستید یا در سفر مشغول گوش دادن به پادکست هستید بسیار مفید خواهد بود.

اگر این تجربه ی رفع مشکل هدفون redmi airdots نیاز شما را رفع کرد آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید