ناوگان اتوبوس کاملا برقی انگلستان

ناوگان اتوبوس کاملا برقی انگلستان

این مقاله در ابتدا توسط کریستوفر کری در Cities Today، پیشروترین سکوی خبری در زمینه تحرک و نوآوری در شهرها، به مخاطبان بین المللی رهبران شهرها منتشر شد. آخرین به روزرسانی های، Cities Today را در توییتر، فیس بوک، لینکدین، اینستاگرام و یوتیوب دنبال کنید یا برای اخبار شهرهای جدید ثبت نام کنید.

آکسفورد و کاونتری قرار است به اولین شهرهای انگلستان تبدیل شوند که ناوگان اتوبوسرانی خود را به طور کامل با انرژی الکتریکی از طریق رقابت وزارت دپارتمان حمل و نقل برای بهبود کیفیت هوا و کاهش انتشار در سراسر انگلیس اداره می کنند.

 

ناوگان اتوبوس کاملا برقی انگلستان

شهردار وست میدلندز، اندی استریت، در سخنرانی خود در مورد این اطلاعیه گفت: “اتوبوسرانی برقی نه تنها کمک بزرگی به حمل و نقل عمومی در شهر است ، بلکه همچنین به مقابله با شرایط اضطراری آب و هوایی که هر دو در غرب میدلندز با آن روبرو هستیم ، کمک خواهد کرد. و انگلستان گسترده تر نیز این کار بهتر کمک می کند.”

این طرح های 50 میلیون پوندی با سرمایه گذاری 75 میلیون پوندی دیگر توسط اپراتورهای محلی اتوبوس برای استفاده در اتوبوس های برقی جدید پشتیبانی خواهد شد.

رئیس شورای شهرستان آکسفوردشایر، اظهار داشت: “پیشنهاد آکسفوردشایر در زمانی ارائه  شد که شورای ما مصمم است برای کاهش آلودگی هوای وسایل نقلیه و گسترش ارائه خدمات اتوبوس با برنامه های منطقه انتشار آلاینده صفر و اتصال آکسفورد ، اقدامات مشترک آب و هوایی را انجام دهد.

“این شورا متعهد است که از طریق مجموعه ای از مراحل از جمله حمل و نقل عمومی بهتر ، به ساکنان ما آینده ای پاک و سازگار با محیط زیست ارائه دهد.”

 

سبز شدن

در فوریه سال 2020 میلادی، دولت انگلیس 5 میلیارد پوند بودجه برای “عصر طلایی” جدید سفر با اتوبوس و سفر فعال اعلام کرد.

بسته پنج ساله برنامه های سرمایه گذاری برای تقویت خدمات اتوبوسرانی با تمرکز بر طیف وسیعی از اولویت ها، از جمله:

 

  • خدمات عصرها و تعطیلات آخر هفته ، برای سهولت و محدودیت در رفت و آمد در هر زمان از روز برای افراد
  • در مسیرهای رفت و برگشت مردم مجبور نیستند برای برنامه ریزی سفرها به جدول زمانی اعتماد کنند
  • طرح های اولویت دار جدید برای کارآیی بیشتر مسیرها، به طوری که اتوبوس ها از مسیرهای متراکم پرهیز می کنند و می توانند از این طریق ترافیک سرعت مسافران را افزایش دهند
  • ارزان تر، کرایه های کمتر؛ حداقل 4000 اتوبوس جدید با میزان انتشار صفر

وزیر حمل و نقل گرانت شپس گفت: “همانطور که ما از COVID-19 گذر می کنیم، می توانیم حمل و نقل دوستانه و هوای تمیزتری را برای مردم فراهم کنیم.”

“کاوانتری و آکسفورد به زودی می توانند در خط مقدم برنامه های ما برای دوره جدید خدمات اتوبوسرانی باشند، که این موضوع به ما در توسعه شبکه حمل و نقل سبز آینده و حمایت از مشاغل در اینجا در انگلیس کمک می کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید